Produkcija/Ābeles/Ziemas ābeles

Koks ar ērti kopjamu vainagu, ražo ātri un bagātīgi. Ziemcietīga un izturīga pret slimībām. Lai ražotu ik gadu, augļus normē, kā arī stimulē spēcīgu jauno dzinumu veidošanos (apgriežot, kojot). Augļi lieli, ieapaļi koniski ar platu ribojumu. Augļa lielāko daļu klāj tumši sarkans krāsojums. Mīkstums zaļganbalts, sulīgs, saldskābs.  Glabājas līdz februārim.

Potcelmi: MM106

Lasīt tālāk

Ziemas šķirne. Koks ar retu vainagu, vidēji ātrražīgs, ziemcietīgs. Izturīga pret kraupi. Augļi vidēji lieli, skaisti, tumši sarkani uz dzeltena pamata, stingri, sulīgi, saldskābi. Labi glabājas līdz maijam pat parastā pagrabā.

Potcelmi: MM106

Lasīt tālāk

Koks spēcīgi augošs, ar ieapaļu vainagu. Laba ziemcietība un ražība, bet ražo periodiski. Vidēja izturība pret kraupi, bet zema – pret vēzi. Augļi vācami septembra beigās, glabājas līdz janvārim. Augļi ļoti skaisti, lieli, aug ķekaros, ieapaļi koniski, koši sarkani. Mīkstums maigs, sulīgs, salskābs, ar labu garšu.

Potcelmi: M26

Lasīt tālāk

Jauna Latvijas šķirne. Augļi vidēji vai palieli, virskrāsa sarkana vai tumši sarkana. Mīkstums stingrs, kraukšķīgs un sulīgs, saldskābs,garša laba. Glabājas līdz pavasarim.

Lasīt tālāk

Jauna Latvijas šķirne mazdārziņiem, kraupja izturīga, ražīga, koks viegli veidojams, augļi garšīgi, aromātiski, bet pasīki.

Lasīt tālāk

Koku ziemcietība laba. Izturība pret kraupi un puvēm laba. Augļi vidēji lieli, zaļgandzelteni vai citrondzelteni. Mīkstums samērā sulīgs, saldskābs. Pēc krāsojuma un formas atgādina “Sīpoliņu”, bet augļi ir lielāki. Glabājas līdz februārim.

Potcelmi: Bp9

Lasīt tālāk

Ziemcietīga, vidēji slimībizturīga, augļi lieli, saldskābi, garšīgi.

Lasīt tālāk

Jauna Latvijas šķirne, kraupja izturīga, augļi ļoti izskatīgi, garšīgi, bet nepietiekami ražīga komerciālai audzēšanai.

Lasīt tālāk

Ziemas, augļi palieli vai lieli, svītraini, saldskābi ar salduma pārsvaru. Augļi – izskatīgi un ļoti garšīgi, izlīdzināti. Koks – laba slimībizturība, ikgadējas ražas.

Lasīt tālāk

Sena zviedru šķirne. Ziemas šķirne. Augļi lieli, oranži, ļoti garšīgi. Mazražīga.

Lasīt tālāk

Agrīna ziemas šķirne. Kompakts augums. Laba ziemcietība. Maz ieņēmīga pret vēzi un kraupi. Augļi lieli, tumši sarkani, garšīgi, saldskābi. Augļi ļoti izskatīgi.

Potcelmi: MM106

Lasīt tālāk

Jauna Latvijas šķirne. Augļi garšīgi. Koks viegli veidojams, ātrražīgs, ražīgs. Ziemcietīgs. Maz pārbaudīta šķirne.

Potcelms MM106

Lasīt tālāk

Jauna baltkrievu šķirne saldiem augļiem, Latvijā maz pārbaudīta.

Lasīt tālāk