Par mums

Saimniecība dibināta 1990. gadā un visu pastāvēšanas laiku nodarbojusies ar augļkopību. Mūsu mērķis ir nodrošināt ar kvalitatīviem, Vidzemes apstākļos pārbaudītiem, pašaudzētiem augļu koku un ogulāju stādiem gan piemājas dārzu kopējus, gan komercdārzniekus.

1996. gadā pirmie Latvijā uzsākām audzēt augļu koku un ogulāju stādus konteineros, kā arī slēgt līgumus par stādu audzēšanu komercdārziem.

Katru gadu izaudzējam 15000 – 20000 augļu koku un ogulāju stādus. Nelielos daudzumos arī dekoratīvos stādus (ābeles, pīlādžus). Mūsu produkciju var iegādāties uz vietas kokaudzētavā, Latvijas Valsts mežu stādu laukumos Smiltenē un Daugavpilī, dārzu centros Vidzemē.

Mūsu stādi ziemā glabājas speciālā pagrabā, kur temperatūra nenoslīd zem -5 ºC, līdz ar to tie necieš ne no sala, ne saules apdegumiem, tādēļ varam garantēt labu stādu kvalitāti arī pavasarī.

No augusta līdz martam piedāvājam mūsu augļu dārzos audzētus dažādu deserta šķirņu ābolus un bumbierus, kuru kvalitāti nodrošina vidi saudzējošā, integrētā audzēšanas sistēma.

Nodarbojamies arī ar dažādu dzērienu ražošanu no mūsu dārzu veltēm, informācija www.zilver.lv