Mūsu stādu tirgotava atvērta, gaidām ciemos.

Darba dienās strādājam no 8:00 līdz 17:00,  no 12.jūnija sestdienās brīvs, iepriekš jāvienojās vai esam uz vietas, svētdienās brīvs.

Ja netiekat šajos laikos, zvaniet 29468507 vai 29187532, vienosimies par citu laiku.

Šogad Latvijas Stādu parāde notiek samazinātā formā, tādēļ tajā nepiedalamies, tā, ka esam pie pašas Siguldas, sestdien, 5.jūnijā gaidīsim pie mums "Pīlādžos", piebrauksiet ar auto tieši pie stādiem! 

Augļu koku cenas atkarībā no šķirnes un stāda izmēra no 8,- līdz 12,- eiro kailsakņi, 12,- līdz 15,- eiro konteinerstādi.

Liela izmēra (trīsg…Lasīt tālāk

Pirms stādu iegādes jāvelta laiks dārza plānošanai vai pārplānošanai. Svarīgi, lai dārzā augtu tieši tie augļi un ogas, kas Jums pašiem vislabāk garšo un tādā daudzumā, lai spētu tos patērēt. Skumji, ja liela augļu daļa nonāk kompostā. Ja no āboliem nespiežat daudz sulas ziemas krājumiem, dārzā pietiks ar piecām līdz septiņām ābelēm. Bumbieres šobrīd ir riskantas bumbieru kadiķu rūsas dēļ, es tās ieteiktu stādīt dārzos ārpus pilsētas, kur mazāk dekoratīvo kadiķu stādijumu. Dārzā ne vairāk kā trīs – vasaras, rudens un, ja ir labs pagrabs uzglabāšanai, tad ziemas. Arī ķiršus un plūmes vēlams izvēlēties ar dažādiem ienākšanās laikiem, …Lasīt tālāk

Ja vēl nav paspēts, jāizgriež ogulājiem vecākos, melnos, apsūnojušos zarus un vājākos jaunos, atstājot krūmā 12-15 zarus. Augļu kokiem kārtējā gada pieaugumam jābūt 20 – 40cm. Vispirms jāizgriež slimie, nokaltušie zari. Jaunajiem, biezi un spēcīgi saaugušajiem ābeļu un bumbieru, arī pīlādžu kokiem jāizgriež liekie, lielie zari, bet tālāko apgriešanu jāatstāj uz vasaru, lai neveicinātu lieku pieaugumu un jaunu ūdenszaru veidošanos. Jūlijā varēs gan īsināt pārāk garos zarus, pazemināt galotnes un izlauzt ūdenszarus. Vecajiem kokiem jāizgriež visi sausie, slimie un stipri noēnotie, atmirt sākušie zari. Ķiršus, plūmes un citus kauleņkokus labāk veido…Lasīt tālāk