• Priecīgus svētkus!

  • Dārzā pavasaris – laiks stādīt!

  • Vasarā

  • Sveiciens pavasarī!

Priecīgus svētkus!

Saturday, 4 April 2018

Svētkos mūsu darba laiki būs: 1. un 4. maijā – 9 -15 Brauksim uz gadatirgiem Smiltenē, Aizkrauklē, Limbažos, Ogrē, Madonā, Valkā, Salaspilī un Straupes Zirgu pastā. Piedalīsimies Latvijas Stādu parādē Siguldā un Jelgavas stādu dienās. Piesakot savas vēlmes pirms tirgus , varat pasūtīt tieši sev kārotos stādus. Priecīgus svētkus!

Dārzā pavasaris – laiks stādīt!

Thursday, 4 April 2018

Zeme lielā daļā atkususi, drīz apžūs un mums visiem, sagaidot pavasara siltos saules starus, rodas vēlme rosīties dārzā. Viens no pirmajiem darbiem pavasarī ir koku un krūmu stādīšana un “Pīlādžos” augļu koku un ogulāju stādi nepacietīgi gaida jaunos saimniekus. Saimniecības darba laiki: darba dienās 8 – 17 sestdienās 8 – 15 svētdienās brīvs Svētkos:   1. un 4. maijs – 9 -15 ja nav iespējas ierasties darba laikā, zvaniet +371 2 918 75 32, vienosimies par abpusēji izdevīgu tikšanās laiku. Sadaļā Produkcija ir iespēja iepazīties arī mūsu ābeļu, bumbieru, ķiršu, plūmju un pārējo stādu piedāvājumu. Pieņemam stādu pasūtījumus komercdārzu ierīkošanai nākamajai sezonai. Ja ir interese, sazinieties ar mums: [email protected] vai +371 2 918 75 32; +371 2 946 85 07 !!! Atgādinām, ka kailsakņu stādus īpaši uzmanīgi jātransportē un jāuzglabā līdz iestādīšanas brīdim, nepārtraukti nodrošinot tiem mitras saknes. Pat stāda atrašanās saulē un vējā stundu, kurā gatavojat stādīšanas bedri, var neatgriezeniski iekaltēt saknes. Stādot stādus no konteinera, jāņem vērā, ka jāizplucina saknītes, kuras piekļāvušās poda malām. Ja stāds nesen podots, saknes tam nav redzamas, uzmanieties un netraumējiet tīklveida materiālu, kas satur sakņu kamolu. Lai ražīgs pavasaris!

Vasarā

Thursday, 5 May 2017

Ir noslēgusies augļu koku kailsakņu tirgošanas sezonu. Bet kā ierasts visas vasaras garumā pie mums ir iespējams iegādāties augļu koku un ogulāju konteinerstādus! Patlaban sācies ābeļu ziedēšanas laiks. Burvīgs ziedu aromāts un bišu dūkšana – patiess miera un spēka avots. Lai Jums silta un darbīga vasara! Tiekamies vasaras beigās, kad būs jau gatavi pirmie augļi, ko likt uz kārā zoba!